Kostka granitowa szara ( Strzegom )

Oferujemy Państwu kostkę granitową pochodzącą ze Strzegomia,  która charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz posiada doskonale walory estetyczne. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz profesjonalne doradztwo poparte wieloletnią praktyką, wiedzą oraz tradycją. Sprzedawana przez Kam Trans kostka granitowa jest produkowana przez cały rok i jest stale dostępna w naszej ofercie.

Produkcją kostki granitowej zajmujemy się od ponad 20 lat. Produkcja kostki granitowej to w znacznym stopniu praca “ręczna”, Na jakość oferowanej kostki, jej wymiarowość i trwałość decydujący wpływ mają: doświadczenie i specyficzne umiejętności konkretnej osoby i jakość surowca. W naszej firmie zatrudniamy osoby z dużym doświadczeniem w branży a średni staż pracy wynosi około 10 lat.

Oferowaną przez naszą firmę kostkę wytwarzamy głownie z granitu pochodzącego bezpośrednio z kamieniołomów zlokalizowanych w okolicach Strzegomia. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu bardzo konkurencyjne ceny oraz terminy dostaw. Importujemy bloki z granitu czarnego i czerwonego, z których również produkujemy różne odmiany kostki granitowej.

Wydajność kostki granitowej

Zobacz na stronie producenta:
https://kamtrans.com.pl/produkty/kostka-granitowa-szara-strzegom/